O konkursach

W ubiegłym tygodniu startowałam w dwóch konkursach związanych z fotografią.  W jednym z nieprzymuszonej własnej woli, w drugim na prośbę syna, który ostatni stale mnie pozytywnie zaskakuje.

Pierwszy konkurs

Zaprzyjaźniony blog, który czytuję w miarę wolnego czasu, ogłosił spis powszedni wszystkich zwierzaków. Ponieważ Maks jest członkiem mojej rodziny wysłałam cztery jego zdjęcia, z prośbą o wybranie odpowiedniego. Na liście wystartowaliśmy z numerem 38. Jestem pełna podziwu dla Ani, za chęci i włożoną pracę. Maks zajmuje trzecie miejsce. Wszystkim głosującym bardzo dziękuje.

Drugi konkurs

Syn od pewnego czasu udziela się na  forum motoryzacyjnym (406-klub.pl). Forum to ogłosiło konkurs na  zdjęcia, które zostaną umieszczone w kalendarzu na rok 2013. Proszę sobie wyobrazić, że zdjęcie które zrobiłam aktualnie zajmuje trzecie  miejsce. Głosowanie jeszcze potrwa dwa tygodnie, ale mam nadzieję, że moja fotografia trafi do kalendarza. Nie proszę was tutaj o głosowanie, bo jest ono dostępne tylko i wyłącznie dla użytkowników forum.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Teraźniejszość. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „O konkursach

 1. AnkaW. pisze:

  Zdjęcie jest świetne – daj znać, czy zostanie wybrane:-)

 2. Klarka Mrozek pisze:

  dla chcącego nic trudnego, można przecież zostać użytkownikiem forum i zagłosować

  • Baba ze wsi pisze:

   A jednak nie takie proste 🙂
   Zarejestrowałam się i nie mogę znaleźć tematu z konkursem, a na działy dla klubowiczów nawet po aktywacji konta nie ma dostepu…

 3. jestem3xl pisze:

  fajne zdjęcie….

 4. graszka pisze:

  Dzięki.
  Babo to Ty haker jesteś. Pytałam syna, czy mam kogoś poprosić, nie chciał. Zdjęć startuje chyba 40, moje jest na trzecim miejscu. Dla mnie takiego laika fotografii, to super wynik. A jeśli zdjęcie zostanie wybrane do kalendarza- to urosnę jeszcze z 10 cm.

 5. Tetryk56 pisze:

  Piękne zdjęcie! Aż by się chciało wsiadać 🙂
  Trzecie miejsce, przy 12-tu miesiącach w kalendarzu, daje ci prawie pewną publikację .

Możliwość komentowania jest wyłączona.